Аратта - На головну

1 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають

Світ навколо нас 4053 перегляди

Опубліковано - 22.09.2011 13:53 | Всі новини | Версія для друку

Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають
Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають
Секретар Європейської комісії За демократію через право (Венеціанська комісія) Томас Маркерт стурбований тим, що судові процеси над екс-прем’єром Юлією Тимошенко та іншими опозиціонерами можуть перешкодити процесу євроінтеграції України.

"Ми у Венеціанській комісії стурбовані тим, що такі судові процеси можуть перешкоджати інтеграції України в Європу, оскільки багато європейських інституцій мають жорстку позицію щодо цих процесів", - сказав він на прес-конференції в Києві.

Маркерт наголосив, що сама Венеціанська комісія не відстежує судові процеси над українською опозицією. Водночас він зазначив, що для будь-якої країни, в якій відбуваються судові процеси проти опозиціонерів, ці питання чутливі.

"Такі процеси повинні відбуватися, коли країна повністю переконана, що її судоустрій є незалежним і об'єктивним", - сказав він.

Представник Венеціанської комісії зазначив, що Україні необхідно робити додаткові кроки для реформування своєї судової системи. На його думку, такі кроки потрібно проводити як через зміни Конституції, так і з використанням існуючих норм Основного закону.

Раніше комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що обвинувальний вирок екс-прем'єру Юлії Тимошенко за кримінально-процесуальним кодексом 1962 погіршить відносини між Євросоюзом та Україною.

Крім того, посли Великобританії, Німеччини, Франції та Польщі допускають ускладнення з ратифікацією їхніми країнами угоди про асоціацію України з Європейським Союзом через процес над Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.