Аратта - На головну

1 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії

Світ навколо нас 4572 перегляди

Опубліковано - 12.10.2011 05:26 | Всі новини | Версія для друку

Прапор Швейцарії
Прапор Швейцарії
Мусульмани з Берна вимагають від швейцарської влади змінити державний прапор, який “не відповідає політиці мультикультурності”.

Мусульманська громада Швейцарії зажадала змінити "нетолерантний" державний прапор країни, яка їх прихистила, повідомляє ТСН.ua.

Виявляється, християнський символ (а саме - білий хрест на червоному тлі) не тільки ображає їхні релігійні почуття, а й "не відповідає сьогоднішній мультикультурній Швейцарії".

Зараз мусульмани Берна готуються до запуску великомасштабної кампанії, щоб "переконати швейцарців прийняти прапор менш образливий для мусульманських іммігрантів".

"Просто необхідно розділяти церкву і державу, (тому що) Швейцарія сьогодні відрізняється яскравим релігійним і культурним розмаїттям. Ми повинні підняти питання, чи хоче держава продовжувати підтримувати символ, в який багато хто просто не вірить", - заявив віце-президент цієї мусульманської групи Івік Петрусіч.

Натомість мусульмани запропонували прапор Гельветійської Республіки - він був у кантонах державним цілих п'ять років під час окупації Швейцарії наполеонівської Францією.

Варто зазначити, що Швейцарія - одна з небагатьох країн, яка більш-менш чітко обмежує вплив горезвісної "мультикультурної толерантності" на життя своїх громадян.

Швейцарські політики прислухалися до думки народу і в 2009 році заборонили будівництво мінаретів.

Рік по тому було вирішено негайно депортувати будь-яких іммігрантів, які скоїли тяжкі злочини. А до цього цілу хвилю обурення правозахисників викликали швейцарські супермаркети, що офіційно заборонили своїм працівникам носити хустки на роботі.

У Швейцарії зараз проживає 400 тисяч мусульман - це близько 5% населення країни. Однак вони висувають все нові вимоги щодо захисту своїх релігійних інтересів.

Як ми повідомляли, третій європейський лідер, - Президент Франції Ніколя Саркозі, - після британського прем'єра Девіда Кемерона та німецького - Ангели Меркель, визнав провальною політику мультикультуралізму, яка була спрямована на збереження і розвиток у П’ятій республіці культурних та релігійних відмінностей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.