Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?

Скандал 4163 перегляди

Опубліковано - 24.10.2011 16:20 | Всі новини | Версія для друку

КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?
КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?
Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець вважає, що рішення КСУ у справі про неможливість обґрунтування звинувачення на незаконно одержаних доказах ускладнить розслідування перш за все звичайних, а не резонансних кримінальних справ.

Про це він сказав газеті «КоммерсантЪ-Україна» (№172 (№1446) від 24 жовтня 2011 року), коментуючи оприлюднене 21 жовтня рішення КС за поданням СБУ.

За словами Швеця, «тепер відеозаписи з банків чи магазинів, які пограбують, не зможуть стати доказами». «Якщо раніше можна було зняти на відео, як чиновник одержує хабар чи даїшник нецензурно висловлюється на адресу водія, а потім звільнити їх за це, то тепер всі ці матеріали не матимуть жодного значення», - додав Швець.

Він також відзначив, що тепер необхідно буде одержувати дозвіл правоохоронних органів, аби фіксувати на відео будь-яке порушення закону.

«А це, звичайно ж, пересічній людині зробити складно», - наголосив Швець.

Як повідомлялося раніше, 21 жовтня Конституційний Суд України обнародував рішення у справі за конституційним поданням СБУ про те, що обвинувачення у скоєнні злочину не може ґрунтуватися на фактичних даних, одержаних у результаті оперативно-розшукової діяльності уповноваженою на те особою без дотримання конституційних положень або з порушенням порядку, встановленого законом, а також одержаних шляхом здійснення цілеспрямованих дій щодо їх збору і фіксації із застосуванням заходів, передбачених Законом «Про оперативно-розшукову діяльність», особою, не уповноваженою на здійснення такої діяльності.

Раніше СБУ звернулася до КС з клопотанням дати офіційне тлумачення положення ч.3 ст.62 Конституції України «Звинувачення не може грунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом».

Практичну необхідність в офіційному тлумаченні цього положення СБУ обґрунтувало неоднозначною судовою практикою оцінки допустимості доказів у кримінальних справах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.