Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тяжке життя депутата. Лише троє з 14 голів фракцій Київради готові оприлюднити свої доходи

Скандал Регіон: м.Київ 4908 переглядів

Опубліковано - 27.10.2011 12:22 | Всі новини | Версія для друку

Тяжке життя депутата. Лише троє з 14 голів фракцій Київради готові оприлюднити свої доходи
Тяжке життя депутата. Лише троє з 14 голів фракцій Київради готові оприлюднити свої доходи
з 14 голів депутатських фракцій у Київраді лише троє погодилися оприлюднити свої декларації про доходи у відповідь на запит Укрінформу.

Зокрема, голова депутатської фракції "Сильна Україна" Лев Парцхаладзе вказав, що одержав у 2010 році доходів на суму 3 млн 287 тис. 57 грн; депутатської групи "Соціальна справедливість" Алла Шлапак - 26 тис. 649 грн; депутатської фракції "Громадський актив Києва" Олександр Пабат - 164 тис. 192 грн.

При цьому Пабат зазначив, що, згідно з ч.1 ст.6 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", він виконує свої депутатські обов`язки на громадських засадах. "Проте я особисто підтримую публічність і прозорість представників влади будь-якого рівня", - сказав депутат.

Ще троє народних обранців відмовилися надати відомості про доходи. В їх числі голови депутатських фракцій "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" - Тетяна Меліхова, "Столичні реформи" - Юрій Дмитрук та "Народна партія" - Валерій Мошенський. Своє рішення вони аргументували посиланням на ту ж таки ст.6 Закону "Про статус депутатів місцевих рад". Мошенський на додачу висловив думку, що така інформація, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", є конфіденційною.

Інші вісім керівників фракцій Київради взагалі не відповіли на інформаційний запит.

Проігнорували пропозицію оприлюднити свої доходи очільники фракції "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка" - Віталій Кличко, фракції Партії регіонів - Олексій Омельяненко, фракції "Блок Миколи Катеринчука" - Олексій Резніков, фракції "Республіка Київ" - Денис Москаль, фракції "Кияни" - Борис Дробот, фракції "Відродження Києва" - Микола Лук`янюк, фракції "Спортивний Київ" - Віктор Грінюк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.