Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними

За право людини 4658 переглядів

Опубліковано - 11.11.2011 14:21 | Всі новини | Версія для друку

Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними
Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними
Гельсінський комітет з прав людини дійшов висновку, що порушення нових кримінальних справ проти екс-премєрки Юлії Тимошенко є політично вмотивованим.

Про це йдеться у третій доповіді Гельсінського комітету, текст якого має "Українська правда".

У документі зазначається, що за умов, коли адміністрація президента перебуває під тиском щодо декриміналізації статей, за якими зокрема судили Тимошенко, бо вони використовуються для боротьби з колишніми урядовцями, відкриття нового розслідування та відновлення справ, які вже були закриті проти опозиційного політика, є "надзвичайною".

"Час подій, "вік" справ та попередня історія підтверджує сильні підозри щодо політичних мотивів цих розслідувань", - зазначається в доповіді.

Висновок є попереднім, бо базується на публічній інформації, доступній станом на час публікації.

Метою цієї доповіді є описання та аналіз нинішньої правової ситуації з екс-прем'єром Юлією Тимошенко станом на листопад 2011 року та порівняти це з зобов’язаннями України як підписанта європейської конвенції з прав людини.

У доповіді підкреслюється, що її метою не є визначення чи є Тимошенко винною, чи ні.

"Права людини однакові як для винної так і для невинної людини", - зазначено в доповіді.

Автором доповіді є Мікаель Лінгбо, який має багаторічний досвід як прокурор, керівник поліції та заступник голови Данської служби безпеки.

Він також працював для Європейського союзу та інших міжнародних організацій як головний радник в Албанії, політичний радник у Судані, експерт з верховенства права в Іраку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.