Аратта - На головну

6 лютого 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Тальному виготовлятимуть електроніку для мерседесів

Економіка Регіон: Черкаська область 10496 переглядів

Опубліковано - 7.12.2006 17:53 | Всі новини | Версія для друку

Владислав Левицький (ліворуч) демонструє в.о. заступника голови ОДА Вікторові Овдієнку цехи підприємства
Владислав Левицький (ліворуч) демонструє в.о. заступника голови ОДА Вікторові Овдієнку цехи підприємства
Виробництво мікроелектроніки започатковано минулої суботи в Тальному. Зусиллями колишнього земляка, а нині київського бізнесмена Владислава Левицького в Тальному відкрилося дочірнє підприємство його компанії.

Створена 1999 року, його фірма „Влад+” нині, крім базового підприємства у Києві, має ще й свої філіали у Василькові, Вишгороді і ось тепер у Тальному.

Наразі Владислав Левицький тісно співпрацює зі всесвітньо відомою компанією „ТТ Electronics” та її німецьким філіалом „АВ Elektronik”, які спеціалізуються на виробництві електроніки для автомобілів. Саме для найновіших моделей автомобілів „Мерседес”, БМВ „Міні-Купер”, „Шкода-Октавія” та інших і було виготовлено першу партію аттенюаторів – абсолютно нових для тальнівських спеціалістів деталей. Німецькі партнери вже відзначили надзвичайно низький відсоток браку комплектуючих, які надійшли з Черкащини. Зараз німці знову замовили вже значно більшу партію, а це означає, що у 2007 році кількість працівників, яких на підприємстві нині працює близько сорока, має подвоїтися. Більше того, з огляду на київську дорожнечу та відсутність власних приміщень у столиці, Владислав Левицький розглядає варіант остаточного перенесення виробництва до Тального, де він має повністю облаштоване власне виробниче приміщення.

Крім автомобільної електроніки, на підприємствах Левицького виготовляють радіорелейні модулі, деталі для банкоматів та системи пожежегасіння для базових станцій мобільного зв’язку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.