Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Томенко вважає, що проФФесіонали здадуть ГТС Кремлю

Газоват 4760 переглядів

Опубліковано - 3.01.2012 13:36 | Всі новини | Версія для друку

Томенко вважає, що проФФесіонали здадуть ГТС Кремлю
Томенко вважає, що проФФесіонали здадуть ГТС Кремлю
Віце-спікер парламенту Микола Томенко вважає, що влада, під новорічні тости, готує нормативну базу для прихватизації української ГТС під вибори Путіна.

Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко вважає, що тайм-аут у переговорному процесі з Російською Федерацією щодо газової угоди було взято не з міркувань святкування Нового року чи Різдва, а з міркування необхідності виконання українською владою вимог російської влади: згоди на реорганізацію та можливу приватизацію української ГТС і НАК «Нафтогаз України».

Про це політик сказав, говорячи про вірогідність підписання газової угоди з Росією.

«Цілком очевидно, що Росія не йде на підписання угоди, оскільки вона поставила жорстку вимогу: приватизацію української ГТС та реорганізацію НАК «Нафтогаз України» з контрольним пакетом з боку Росії», - сказав він.

Водночас, Томенко повідомив, що на наступний пленарний тиждень Верховна Рада має намір включити до порядку денного проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення реформування нафтогазового комплексу.

Даним законопроектом, зокрема, передбачається, що «реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) державних підприємств, дочірніх підприємств Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах, та Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України».

Як відомо, Верховна Рада у свій час за ініціативи Юлії Тимошенко конституційною більшістю прийняла рішення про заборону приватизації або передачі активів газотранспортної системи України, і в діючому законі сказано, що «реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділ, перетворення) державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, а також їх приватизація забороняються».

Томенко нагадав, що зазвичай останній пленарний тиждень сесії після новорічних свят постсвятковий і ніколи не був конфліктним. Очевидно, саме тому, на думку політика, і виник задум у влади розглянути такий принциповий законопроект саме в ці дні.

Тим не менше, наголосив Віце-спікер, опозиція буде робити все, щоб не допустити його прийняття.

«Це питання національних інтересів і державної незалежності України», - наголосив Микола Томенко.

«І якщо законопроект буде прийнятий, то це ще один крок до відмови від частини державного суверенітету України», - додав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.