Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція вимагає дозволити іноземним фахівцям обстежити стан здоров’я Юлії Тимошенко

За право людини 4745 переглядів

Опубліковано - 12.01.2012 11:06 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція вимагає дозволити іноземним фахівцям обстежити стан здоров’я Юлії Тимошенко
Опозиція вимагає дозволити іноземним фахівцям обстежити стан здоров’я Юлії Тимошенко
Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко повідомив, що фракція «БЮТ-Батьківщина» сьогодні вимагатиме розгляду двох рішень, які повинні унеможливити загрозу життю Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Томенко зазначив, що вчорашня розмова з керівником Державної пенітенціарної служби засвідчила, що ні пенітенціарна служба, ні медики не можуть дати чіткі відповіді на запитання, що трапилося зі здоров’ям Юлії Тимошенко ввечері 6 січня.

Микола Томенко повідомив, що з цією метою «БЮТ-Батьківщина» буде вимагати прийняття постанови, що передбачатиме дозвіл на обстеження Юлії Тимошенко західними фахівцями, зокрема, тими, кого пропонує уряд Канади.

Окрім того, він повідомив, що фракція буде наполягати на створенні тимчасової слідчої комісії у парламенті для розслідування обставин подій, що трапилися в Качанівській колонії 6 та 7 січня цього року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.