Аратта - На головну

2 травня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція заблокувала засідання парламенту

Влада 4238 переглядів

Опубліковано - 12.01.2012 16:52 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція заблокувала засідання парламенту
Опозиція заблокувала засідання парламенту
Народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» заблокували трибуну і президію Верховної Ради.

Двері до президії підперті стільцями.

У президії та біля трибуни перебувають близько 50 народних депутатів.

Над президією депутати повісили плакат з написом «Юлі - волю!».

Як відомо, сьогодні на ранковому засіданні фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагала створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування інциденту, який стався з Юлією Тимошенко у Качанівській колонії, та допуску до неї канадських лікарів.

Сьогодні на брифінгу у парламенті заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина», прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв повідомив, що створення парламентської ТСК вимагає й Комітет опору диктатурі.

«Очевидно, що після того, як з'явилися офіційні заяви Міністерства охорони здоров'я, представників пенітенціарної системи про те, що так зване планове обстеження на прохання Тимошенко проведено 7 січня і ні слова не було заявлено про те, що дійсно сталося з нею в ніч з 6 на 7 січня, це підтверджує, що в Україні з'явилося нове шоу, як раніше було «За склом», то зараз - «За гратами», де 24 години на добу представники пенітенціарної системи стежать за Тимошенко та ведуть відеозапис», - сказав він.

«Це замах на життя Юлії Тимошенко! Ми вимагаємо, щоб ці записи у закритому режимі були переглянуті представниками слідчої парламентської комісії, щоб була встановлена істина», - підкреслив Сергій Соболєв.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.