Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Давоські обіцянки-цяцянки Януковича

Влада 3511 переглядів

Опубліковано - 31.01.2012 10:47 | Всі новини | Версія для друку

Давоські обіцянки-цяцянки Януковича
Давоські обіцянки-цяцянки Януковича
Попри давоські обіцянки Віктора Януковича, фракція Партії регіонів не збирається декриміналізовувати статті Кримінального кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко.

Фракція Партії регіонів не буде ініціювати перегляд 364-ї та 365-ї статей Кримінального кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко. Незважаючи на те, що український Президент Віктор Янукович, виступаючи у Давосі, висловився за гуманізацію цих статей та пообіцяв їх переглянути.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle повідомив перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Михайло Чечетов.

"Президент висловився як політик. Ми не змінюємо свою позицію. Бо ж серйозні люди ніколи не дригаються і не шарахаються. Ми не будемо міняти закон під одну людину",- прокоментував Чечетов. За його словами, в Україні є законодавча влада – це Верховна Рада, і "президент на неї не впливає". Також Чечетов зазначив, Юлія Тимошенко сама винна, що її заґратували. "Треба їй було послати всіх своїх політтехнологів і зараз би вона була на волі і готувалася до виборів. А так вона зіграла не ту роль",- сказав депутат.

Не справжнє бажання

Натомість політолог Олександр Палій не виключає, що регіонали все таки погодяться декриміналізувати "політичні" статті, аби убезпечити себе від політичних переслідувань у майбутньому.

"Зараз же їм треба проривати ізоляцію, отримувати кредити. То ці статті, ймовірно, декриміналізують. Але про Тимошенко не йдеться. Вони бояться, що за цими статтями їх пізніше судитимуть",- зазначив Deutsche Welle Олександр Палій. На його думку, якщо б Президент Віктор Янукович хотів звільнити Тимошенко, то він би її помилував. "Для цього потрібно два розчерки його пера на двох указах. І не потрібно було б спихати на Верховну Раду",- підкреслив політолог.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.