Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Визволення Києва-2006. Від Черновецького

Влада Регіон: м.Київ 7965 переглядів

Опубліковано - 12.12.2006 11:52 | Всі новини | Версія для друку

Визволення Києва-2006. Від Черновецького
Визволення Києва-2006. Від Черновецького
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що її депутати блокуватимуть трибуну Київради доти, поки не будуть виконані їхні 5 умов. І викликає генпрокурора.

"Поки ми не отримаємо результат, то розблоковувати трибуну не будемо", - заявила Тимошенко журналістам.

При цьому лідер БЮТ озвучила 5 вимог фракції.

"Перше – це скасування необґрунтованих тарифів. Їх підвищили набагато більше, ніж потрібно, бо на корупційній основані за участю керівництва мерії було створено "Киїененргохолдинг", - заявила Тимошенко

"Друга наша вимога – щоб не було передачі землі на корупційній основі , а проводити продаж лише на аукціонах і конкурсах.

Третя вимога – повернути вкрадений банк "Хрещатик", а якщо проводити його приватизацію, то лише на аукціоні, за умов якого кияни отримають 800-900 млн. у бюджет", - наголосила вона.

Також Тимошенко вимагає скасувати рішення про передачу в приватну власність Жукового і Труханового островів.

"П’ята вимога- запросити генпрокурора чи прокурора Києва на сесію, щоб він прозвітував, чи порушено кримінальні справи проти бойовиків, які побили депутатів від опозиції", - заявила Тимошенко.

Вона також заявила, що буде боротися за проведення дострокових виборів

"Я відчуваю, що в Києві почалися процеси, в результаті яких кияни залишаться голими і босими, і ми будемо боротися за дострокові вибори мера, а якщо можливо, то і Київради", - заявила лідер БЮТ.

За її словами, механізмом може бути і референдум, і рішення судових органів.

"Якщо ми дамо працювати Черновеькому, то отримаємо корупцію помножену на сто", - запевнила Тимошенко.

Вона пояснила, чому частина фракції БЮТ в Київраді не підтримує таку позицію і солідарна з Черновецьким.

"Люди, які йшли у нашу фракцію, думали, що ми будемо поводитись як інші політичні сили – говорити одне, а говорити інше. Але так не сталося. І якщо навіть 10 депутатів залишиться у складі фракції, то вони не дозволять руйнувати Київ", додала Тимошенко.

Коментуючи вихід Бродського з фракції, лідер БЮТ відповіла: "Це справа Бродського, який сам ухвалив таке рішення".

Депутати Тимошенко узяли Черновецького штурмом

Депутати Верховної Ради від БЮТ узяли штурмом президію Київської міськради.

Групи по 10-15 депутатів прорвали оборону по обох боках від президії і стали навколо мера Києва Леоніда Черновецького.

Побачивши такий розвиток подій, Черновецький звернувся до охоронців, говорячи про одного з депутатів: "Тримайте його будь-яким способом, тому що це ненормальний".

Після цього секретар Київради Олесь Довгий оголосив перерву на півгодини: "Є пропозиція оголосити перерву, оскільки неможливо проводити засідання".

Після оголошення перерви Черновецький сказав, що "рано чи пізно блокада президії буде знято".

"Зараз будемо думати, для цього і є голова, щоб ухвалювати оптимальні рішення", - зазначив мер.

"Звичайно, присутність Тимошенко в залі – партнера Лазаренка – створює умови, в яких дуже складно працювати", - додав він.

Перед захопленням президії Київрада не змогла ухвалити жодного питання, винесеного на голосування, зокрема, й пропозицію БЮТ щодо зниження тарифів. За проголосували 44 депутати, за необхідних 61.

Мер Києва запропонував повернутися до порядку денного. При цьому він сказав, що опозиція, яка блокує засідання – "це люди, які хочуть дерибану, інакше, чому б вони сюди прийшли".

У залі стали чутні вигуки "Ганьба", на що мер відповів: "Не звертайте уваги. Ці крики "Ганьба" - це правда, вам "Ганьба", стид і позор".

Звертаючись до одного з депутатів Верховної Ради, що присутні у залі, Черновецький сказав: "У вас скоро очі на лоб вилізуть, подивіться на себе".

Час від часу у різних місцях сесійної зали виникають сутички.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.