Аратта - На головну

6 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада посилено метикує, як недопустити іноземних лікарів до Тимошенко

Пістолетне право 4522 перегляди

Опубліковано - 8.02.2012 16:49 | Всі новини | Версія для друку

Влада посилено метикує, як недопустити іноземних лікарів до Тимошенко
Влада посилено метикує, як недопустити іноземних лікарів до Тимошенко
Захисник екс-прем’єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що незважаючи на обіцянки влада досі не надала незалежній медичній комісії дозвіл на обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко, яку незаконно у грудні 2011 року перевели до Качанівської виправної колонії.

"Держава, тобто Міністерство охорони здоров’я, Генеральна прокуратура, Державна пенітенціарна служба увесь час створює якісь перешкоди для незалежного обстеження", - сказав Сергій Власенко сьогодні журналістам, повідомляє офіційний сайт Тимошенко.

Захисник також додав, що, за його інформацією, сьогодні у державних органах проходила чергова нарада за участі представників дипломатичних представництв Канади та Німеччини щодо допуску іноземних лікарів до Юлії Тимошенко.

"Німецькі та канадські лікарі готові приїхати в будь-який момент. Але при цьому влада України вже другий тиждень вигадує якісь відмовки", - наголосив Сергій Власенко.

Як відомо, в середині січня Тимошенко звернулася до керівництва Качанівської виправної колонії з письмовою заявою про відмову від допомоги і ліків, що надаються тюремними лікарями. Захист екс-прем’єра теж наполягає на проведенні незалежного обстеження іноземними та українськими лікарями, які не працюють у системі Міністерства охорони здоров’я.

Захисник екс-прем’єр-міністра, народний депутат України Андрій Кожем’якін 1 лютого заявив, що міжнародний медичний консиліум повинен до 8 лютого провести незалежну оцінку стану здоров’я Юлії Тимошенко.

За інформацією захисника Андрія Кожем’якіна, увійти до складу незалежної медичної комісії погодилися п’ять українських лікарів, а також іноземні фахівці – 2 з Німеччини, 3 - з Канади, і 3 – з Червоного Хреста.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.