Аратта - На головну

1 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Підлеглі Гепи ощасливлять харків’ян “золотими” таблицями у метро

Скандал Регіон: Харківська область 7651 перегляд

Опубліковано - 22.02.2012 12:48 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Підлеглі Гепи ощасливлять харків’ян “золотими” таблицями у метро
Хроніки дерибану. Підлеглі Гепи ощасливлять харків’ян “золотими” таблицями у метро
Харківський метрополітен 15 лютого за результатами тендеру уклав угоду на виготовлення 465 інформаційних табличок вартістю понад 2 мільйона гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Таблички мають бути поставлені до травня на виконання вимоги УЄФА щодо того, що в метро всі найменування мають бути на українській та англійській мовах.

Замовлено таблички з назвами станцій розмірами 190х35 см, маршрутні розмірами 465х30 см та пересадкові 105х85см, які мають розміщуватись на колійних стінах.

Основа має бути з композитного аркуша сірого кольору. Окантовані таблички анодованим П-образним профілем для композитних панелей та самоклейкою плівкою "Abery" різних кольорів в залежності від лінії метро. Букви виконуються з акрилового скла білого кольору.

Середня вартість табличок, площа яких має менше одного квадратного метру, склала понад 5 тис грн. за штуку, що близько до ціни квадратного метру житла в передмісті Харкова.

Як відомо, раніше харківський метрополітен замовив виготовлення 10 лавочок по 63 тисячі гривень кожна.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.