Аратта - На головну

2 травня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція разблокує парламент після зустрічі з гарантом

Влада 4212 переглядів

Опубліковано - 24.02.2012 13:06 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція разблокує парламент після зустрічі з гарантом
Опозиція разблокує парламент після зустрічі з гарантом
Верховна Рада повернеться до нормальної роботи тільки після зустрічі Президента України Віктора Януковича з представниками опозиції.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив лідер партії «Фронт змін», народний депутат з фракції НУ-НС Арсеній Яценюк.

Він зауважив, що саме від Президента опозиція хоче отримати гарантії щодо виконання резолюції ПАРЄ, а також щодо недопущення приватизації ГТС. «Після зустрічі з Президентом парламент почне працювати», - сказав Яценюк.

Він наголосив, що сьогоднішня парламентська більшість є лише «кнопкодавами» і виконує «безпосередню команду по дзвінку з Адміністрації Президента». «Тому з ними немає жодного сенсу розмовляти. Є сенс розмовляти тільки з тим, хто їх призначив, хто їх контролює і кого вони бояться – це ЯНУКОВИЧ», - сказав Яценюк.

При цьому він додав, що опозиція сподівається на конструктивну розмову з Президентом.

Як повідомлялося раніше, народні депутати з опозиційних фракцій заблокували сьогодні трибуну і президію Верховної Ради на знак протесту проти розгляду законопроекту щодо приватизації газотранспортної системи України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.