Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні вимагають заборонити прокат російського фільму «Август. Восьмого»

Імперія «Совок» 9281 перегляд

Опубліковано - 29.02.2012 20:30 | Всі новини | Версія для друку

«Август. Восьмого» розпалює ненависть до братнього грузинського народу
«Август. Восьмого» розпалює ненависть до братнього грузинського народу
Київські організації Спілки української молоді, Молодіжного націоналістичного конгресу та Молодого Народного Руху вимагають заборони прокату російського фільму «Август. Восьмого» режисера Джаніка Файзієва.

Як повідомляє прес-служба Молодого народного руху, для цього активісти звернулися з поданням до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Державного агентства України з питань кіно та Служби безпеки України.

В українських молодіжних організаціях вважають, що даний фільм "розпалює міжнаціональну ворожнечу й ненависть до братнього нам грузинського народу, тому публічний показ такого кіно в Україні неприпустимий".

"Зокрема, в ньому свідомо перекручуються факти і має місце політизований сюжет, що однобічно висвітлює трактування російсько-грузинської війни 2008 року", — зазначили в громадській організації.

У свою чергу, Всеукраїнське об’єднання Свобода також вважає неприпустимими публічні покази в Україні "кремлівської агітки Август. Восьмого, дозвіл на прокат якої видав режим Януковича".

"Метою фільму, який вже заборонили в Молдові та Азербайджані, є маніпулювання масовою свідомістю з метою обілити російський імперіалізм узагалі та вторгнення до Грузії і окупацію частини її території зокрема. Відповіддю на такі дії режиму повинен стати глядацький бойкот цього відвертого творіння російського агітпропу та відмова кінопрокатників показати цю стрічку в своїх мережах", — заявив заступник голови ВО Свобода Андрій Мохник.

На підтримку цього протесту в мережі Facebook відкрита сторінка «Ні російській кінопропаганді — No Russia lie».

Нагадаємо, раніше виник скандал навколо російського фільму «Мы из будущего-2». У лютому 2010 року Міністерство культури й туризму України заборонило прокат картини, оскільки "деякі епізоди містять сцени, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.