Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент розпочав змінювати законодавство щодо ГТС

Влада 4314 переглядів

Опубліковано - 20.03.2012 16:03 | Всі новини | Версія для друку

Парламент розпочав змінювати законодавство щодо ГТС
Парламент розпочав змінювати законодавство щодо ГТС
Верховна Рада ухвалила за основу проект закону щодо реорганізацію “Нафтогазу”, яким забороняється приватизація газотранспортної системи.

За законопроект Юрія Кармазіна проголосувало 237 депутатів. Зокрема 188 від Партії регіонів, 0 – від БЮТ, 2 – від НУНС, 0 – комуністів, 18 – литвинівців, 18 представників "реформ заради майбутнього" і 10 позафракційних.

Уряд зняв свій законопроект через протести БЮТ, який заблокував трибуну.

Проектом Кармазіна передбачається, що реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) державних підприємств, дочірніх підприємств "Нафтогаз України", здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.

Водночас приватизація державних підприємств, дочірніх підприємств НАК, що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах, забороняється.

Також забороняється передача цих підприємств з балансу на баланс, в концесію, оренду, лізинг, заставу, управління, до статутного фонду інших юридичних осіб, вчинення інших правочинів, що можуть призвести до відчуження основних фондів та акцій.

Виняток може бути зроблений лише для підприємств, 100 відсотків акцій яких перебуває у державній власності України.

Щодо державних підприємств, що провадять діяльність з транспортування магістральними та/або розподільними трубопроводами, зберігання у підземних газосховищах, а також Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірніх та заснованих нею підприємств не може бути порушено справу про банкрутство.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.