Аратта - На головну

22 квітня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сьогодні рухи об'єднаються, вчергове.

Політика 7072 перегляди

Опубліковано - 20.12.2006 16:00 | Всі новини | Версія для друку

Сьогодні рухи об'єднаються, вчергове.
Сьогодні рухи об'єднаються, вчергове.
Сьогодні Народний Рух України та Українська Народна Партія підпишуть Декларацію про об’єднання національно-демократичних сил.

Декларацію підпишуть Борис Тарасюк від НРУ та Юрій Костенко від УНП. Як розповів народний депутат, заступник голови НРУ В’ячеслав Коваль, йдеться про початок спільної роботи у політично-суспільному житті. “Ми не хочемо об’єднуватися, щоб завтра роз’єднуватися. Наша позиція: через спільну роботу до об’єднання. А Декларація скеровуватиме нас до об’єднання і відродження колись потужного Руху”, - наголосив Коваль.

Він також зауважив, що готується звернення до всіх національно-демократичних сил України з пропозицією координувати подальшу політичну діяльність. “Я думаю, що прийшов час думати про те, щоб створювати потужну правоцентристську силу”, - додав заступник голови НРУ.

Від “Аратти”: Можна перерахувати безліч спроб до об'днання РУХів, роз'єднаних ще за часів Чорновола. Я правило, такі об'єднання виявляються мертвородженими з-за неадекватних амбіцій лідерів та аморфності і “раболєпія” партійних мас. Проте, якщо РУХи об'єднуються - скоро вибори. Не інакше.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.