Аратта - На головну

11 січня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російський газ для братньої України дешевшати не буде

Газоват 5512 переглядів

Опубліковано - 30.03.2012 11:44 | Всі новини | Версія для друку

Російський газ для братньої України дешевшати не буде
Російський газ для братньої України дешевшати не буде
Російський газ для України у другому кварталі 2012 року може подорожчати ще на 14 доларів - з 416 до 430 доларів за тисячу кубометрів.

Про це пише газета "Комерсант-Україна" із посиланням на джерело в НАК "Нафтогаз України".

"Ціна газу надалі буде лише зростати. Ми очікуємо, що в другому кварталі вона збільшиться з нинішніх 416 доларів до 430 доларів за тисячу кубометрів. Тому має сенс заздалегідь купити до 1 млрд кубометрів газу за нинішньою ціною і закачати його в ПСГ", - розповів співрозмовник видання.

Як повілдомлялося, НАК "Нафтогаз України" вирішила залучити в Газпромбанку, 41,7% якого належить російському газовому монополістові компанії "Газпром", кредитну лінію в обсязі 2 млрд доларів для розрахунків за імпортний газ.

Крім того, 22 березня "Нафтогаз" за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ "Державний експертно-імпортний банк України" на закупівлю 1 млн облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму 1,02 млрд гривень.

Високопоставлене джерело видання в українській компанії розповіло, що кошти необхідні для накопичення в ПСГ російського газу.

Нині Україна з урахуванням "харківської" знижки, яка складає 100 доларів, купує у "Газпрому" блакитне паливо по 416 доларів за тисячу кубометрів.

Без знижки ціна дорівнювала б 516 доларів - більше, ніж платять європейські країни, які розташовані далі від Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.