Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламентські багатокнопочники дали добро на прихватизацію ГТС?

Газоват 5885 переглядів

Опубліковано - 13.04.2012 14:10 | Всі новини | Версія для друку

Парламентські багатокнопочники дали добро на прихватизацію ГТС?
Парламентські багатокнопочники дали добро на прихватизацію ГТС?
Верховна Рада дозволила Кабінету Міністрів реорганізовувати “Нафтогаз України”, заборонивши при цьому приватизацію НАКу й компаній, які будуть створені в результаті його реорганізації.

За відповідний законопроект №9429-1 проголосували в другому читанні кнопки 242 депутатів при мінімально необхідних 226.

Автором законопроекту є депутат від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Юрій Кармазін.

Рада внесла зміни до статті 7 закону про трубопровідний транспорт, заборонивши приватизацію державних підприємств і дочірніх підприємств "Нафтогазу", які здійснюють діяльність із транспортування магістральними або розподільними трубопроводами, зберігання в підземних газосховищах, а також самого НАКу.

Рада визначила, що реорганізація цих підприємств буде здійснюватися за рішенням Кабміну.

Парламент також увів заборону на порушення справ про банкрутство державних підприємств, що здійснюють діяльність із транспортування магістральними і/або розподільними трубопроводами, зі зберігання в підземних газосховищах, а також безпосередньо щодо НАКу, дочірніх і заснованих ним підприємств.

Водночас в опозиції наполягають, що механізм приватизації ГТС прямо вказується у прийнятому законі.

За словами бютівця Сергія Соболєва, у законі скасовано статтю, яка прямим чином забороняла приватизацію ГТС. В той час як формулювання в іншій -7-й статті закон дозволяє знайти "шпаринку" тим, хто захоче в майбутньому приватизувати ГТС.

"З’явилася стаття, якою прямо вказується шлях, як буде відбуватися приватизація. Це передача цілого ряду активів "Нафтогазу" акціонерним товариствам за участі приватного капіталу, і згідно з поправкою виключені бюджетні установи", - сказав він.

Як відомо, 8 листопада 2011 року Кабмін законопроектом №9429 запропонував Раді дозволити йому реорганізовувати "Нафтогаз", а 22 листопада депутат Кармазін запропонував парламенту альтернативним проектом закону №9429-1 дозволити провести реорганізацію НАКу із забороною його приватизації або створених у результаті його реорганізації компаній.

Реформування проводиться у зв’язку із приєднанням України до Енергетичного співтовариства й необхідністю адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу в галузі енергетики.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.