Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У НКРЕ затвердили порядок доступу до ГТС України

Газоват 6123 перегляди

Опубліковано - 19.04.2012 23:23 | Всі новини | Версія для друку

У НКРЕ затвердили порядок доступу до ГТС України
У НКРЕ затвердили порядок доступу до ГТС України
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), затвердила порядок доступу до єдиної газотранспортної системи (ГТС) України.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні в Києві в четвер.
"Таким чином, два документи, дуже важливі для Європи, - прядок доступу до ГТС і кваліфікації споживачів – нами розроблено і прийнято", - сказав у ході засідання глава НКРЕ Сергій Тітенко.

Як повідомлялося, прийняті Україною при вступі до Енергетичного співтовариства зобов’язання передбачають забезпечення вільного доступу всіх компаній до пропускної здатності газотранспортної системи країни.

Прийняття постанови дозволяє практичне застосування закону "Про ринок природного газу" в частині вільного доступу компаній до пропускної спроможності газопроводів країни.

Постанова визначає загальні принципи та процедури придбання суб’єктами господарювання прав на отримання послуг з транспортування газу по ГТС і його зберігання в підземних сховищах газу, а також особливості доступу до газотранспортної системи та газорозподільних мереж. Документ обумовлює порядок обліку газу, а також документальне оформлення його приймання-передачі.

Для отримання послуг з доступу до газопроводів кожен суб’єкт ринку повинен бути включений до реєстру, функції ведення якого покладаються на оператора ГТС.

Пропускна здатність газотранспортної системи України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, у тому числі в країни Європи 142,5 млрд куб. м, Молдову - 3,5 млрд куб. м.

Як повідомлялося, раніше Президент України Віктор Янукович запропонував створити для модернізації української ГТС тристоронній консорціум, що враховує інтереси як Росії, так і держав-членів ЄС. За даними ЗМІ, в консорціумі Росії та ЄС має належати по 33%, а Україна - 34%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.