Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Владу критикувати заборонено?

Назад в СРСР 8937 переглядів

Опубліковано - 18.05.2012 12:38 | Всі новини | Версія для друку

Владу критикувати заборонено?
Владу критикувати заборонено?
Тушкована правляча більшість ВР заборонила депутатам критикувати владу.

Про це пише Коммерсантъ-Україна.

Закон "Про правила етичної поведінки" був прийнятий 265 народними депутатами більшості. Документ, авторами якого виступили відразу шість народних депутатів фракцій КПУ, Партії регіонів, "БЮТ-Батьківщини", групи "Реформи ради майбутнього", зобов’язав осіб, уповноважених виконувати державні функції (зокрема народних депутатів) або місцевого самоврядування, "забезпечувати позитивну репутацію органів державної влади і місцевого самоврядування, всіляко сприяти зміцненню довіри громадян до влади".

Крім того, закон забороняє державним діячам приймати пожертвування. У разі надходження такої пропозиції політик зобов’язаний "по можливості ідентифікувати особу", що запропонувала матеріальну допомогу, і письмово проінформувати про інцидент спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Згідно ст. 18 закону, за порушення встановлених їм правил особи, уповноважені виконувати державні функції або місцевого самоврядування, нестимуть дисциплінарну, адміністративну, кримінальну або матеріальну відповідальність. Головне науково-експертне управління парламенту звернуло увагу народних депутатів на те, що в законі не пропонується ні порядок притягнення до відповідальності за порушення вимог, ні конкретні санкції.

Представники опозиції заявили, що закон обмежує їхні права. "Всі вибори в світі проводяться за рахунок пожертвувань. Якщо закон заборонить критику влади і прийом пожертвувань, виникнуть труднощі з проведенням виборчої кампанії", - сказав "Ъ" народний депутат Вячеслав Коваль (НУНС).

"Цей закон дає власті додаткові важелі впливу на опозицію", - вважає народний депутат Володимир Бондаренко ("БЮТ-Батьківщина").

"Зрозуміло, що в ході виборчої компанії опозиція критикуватиме владу, і я порушу цей закон. Що мені за це буде? — обурився народний депутат Юрій Гримчак (НУНС).— Більшої дурості, ніж ухвалення таких законів, немає!"
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.