Аратта - На головну

1 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”

Світ навколо нас 4409 переглядів

Опубліковано - 19.06.2012 15:12 | Всі новини | Версія для друку

У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”
У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”
Згідно з джерелами Тижня в Страсбурзі, демарш народних депутатів від Партії регіонів під час засідання Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС нікого особливо не здивував.

“Це не перші подібні капризи,” - пояснив один з адміністративних співробітників Європарламенту.

Співбесідник Тижня також зазначив, що демарш, до якого вдалися «регіонали» через те, що їхню поправку не було підтримано, "вкотре довів колективну невихованість тих, хто входить до складу Партії регіонів".

У Європейському парламенті вважають, що ця політична сила є "до демократичною" - себто збудованою на жорсткому підпорядкуванні, на звичці силою продавлювати рішення, що не влаштовують політичних опонентів.

"Представники правлячої української партії справили враження людей, які були в Страсбурзі, а думали лише про київське начальство, - зауважив співрозмовник Тижня. - Ми всі вирішили, що демонстративний вихід з зали більше був розрахований на Київ, ніж на Страсбург".

Як повідомлялося раніше, 14 червня в Страсбурзі представники парламентської більшості української частини делегації Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС (Леонід Кожара, Анатолій Кінах, Ірина Бережна, Максим Луцький, Олег Надоша) залишили засідання комітету на знак протесту проти дій голови української частини делегації Бориса Тарасюка при голосуванні за підсумкову заяву і рекомендації комітету.

За їхніми словами, голова української частини делегації "грубо проігнорував вимогу членів делегації не включати до тексту заключної заяви положення, що порушують європейські стандарти і принципи верховенства права, зокрема, невтручання в діяльність судової системи влади і тиску на суд".

Голосування проводив співголова Комітету, польський депутат Європарламенту Павел Коваль.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.