Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міллер пояснив: знижок на газ Україні не буде

Газоват 5418 переглядів

Опубліковано - 30.06.2012 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Міллер пояснив: знижок на газ Україні не буде
Міллер пояснив: знижок на газ Україні не буде
“Газпром” дає європейським компаніям знижки на газ на відміну від України, оскільки реалізує з ними спільні проекти.

Про це сказав голова "Газпрому" Олексій Міллер на прес-конференції в Москв.

"Що стосується контракту між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз Україна" - це контракт продавця й покупця, продаж і купівля газу на кордоні Росії та України. З нашими німецькими партнерами ми давно працюємо за абсолютно іншими моделями", - сказав Міллер.

За його словами, з німецькими компаніями співпраця має якісно інший рівень - ведеться спільна геологорозвідка, спільний видобуток у Росії, реалізуються проекти у галузі магістрального транспорту й підземного зберігання.

"Разом із ними ми створюємо разом додану вартість у всіх ланках цього ланцюжка, чого ми не робимо з українськими партнерами", - сказав він.

При цьому він повідомив, що "Газпром" пішов на коригування ціни на газ для європейських компаній, з якими реалізується "Південний потік".

"З Україною у нас немає такої якісної глибини співпраці, як із німецькими або італійськими партнерами. З Україною ми не реалізуємо таких мегапроектів ні в галузі видобутку, ні в галузі транспорту газу", - сказав він.

Він повідомив, що "Газпром" перерозподіляє транзитні потоки на користь інших маршрутів, і тут немає ніякого політичного підтексту.

"Це чиста економіка. Якщо ми транзитуємо наш російський газ через Білорусь, то ми платимо транспортні витрати самі собі", - сказав він.

Міллер нагадав, що "Газпрому" належить половина в морській ділянці споруджуваного трубопроводу "Південний потік", що дозволить заощадити на транспортному тарифі.

"У морській ділянці нам належить 50%, і половину транзитного тарифу платитимемо самі собі, а не якійсь транзитній країні в повному обсязі", - сказав глава "Газпрому".

Він зазначив, що це проект масштабний і вимагає інвестицій, але його принципово відрізняє від інших коридорів відсутність країн-транзитерів, часто проблемних.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.