Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін відновлюватиме совок “язиком”

Назад в СРСР 8261 перегляд

Опубліковано - 10.07.2012 12:49 | Всі новини | Версія для друку

Путін відновлюватиме совок “язиком”
Путін відновлюватиме совок “язиком”
Владімір Путін під час візиту в Крим повинен говорити не тільки про газ, а й використовувати російську мову для інтеграції України, заявив директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін.

"Виступаючи перед послами РФ з усього світу, наш Президент Владімір Путін закликав до того, щоб Росія у повній мірі використовувала свою силу. І сенс цього зрозумілий. Ми не повинні сподіватися тільки на свої політичні і економічні можливості. Ми також повинні використовувати нашу культуру, мову. Все це має сприяти інтеграції в рамках пострадянського простору", - сказав Затулін.

Депутат нагадав, що в ці дні на Україні не припиняються зіткнення після прийняття закону, який дозволить у східних областях України та в Криму надати регіональний статус російської мови. І Росія не може не реагувати на це.

З його слів, Росія і Україна залишаються "спадкоємцями загальної історії, незважаючи на спроби її фальсифікації ... Тому ми повинні зробити все, щоб загальна історична правда була відновлена ... Ніяка незалежність не може нас роз’єднати".

Затулін вважає, що під час майбутньої зустрічі президентів РФ Путіна і України Януковича повинні обговорюватися в тому числі гуманітарні питання, а не тільки питання про зниження ціни на газ.

"У ці дні виповнюється 225 років подорожі Катерини II до Новоросії і Криму. На зміну Катерині Великій до Криму приїжджає Президент Путін. І насправді час неможливо розділити, як долі, наш народ. Тому ми сподіваємося, що в Криму будуть досягнуті конкретні позитивні результати", - підсумував Затулін.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.