Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Конституційний Суд дозволив обмежити імунітет нардепів, але не Президента

Влада 3697 переглядів

Опубліковано - 28.08.2012 15:21 | Всі новини | Версія для друку

Конституційний Суд дозволив обмежити імунітет нардепів, але не Президента
Конституційний Суд дозволив обмежити імунітет нардепів, але не Президента
Конституційний суд України визнав відповідним вимогам статей 157 і 158 Конституції законопроект про внесення змін до Основного закону, що передбачає обмеження депутатської недоторканності, а також виключення можливості позбавлення президентського звання у разі імпічменту глави держави.

Висновок щодо даного законопроекту парламентської більшості оголосив заступник голови КС Сергій Винокуров на засіданні суду у вівторок.

11 липня КСУ визнав неконституційним законопроект опозиції про внесення змін до Конституції в частині зняття недоторканності з президента і суддів, і конституційним - в частині зняття недоторканності з нардепів.

Верховна рада 20 червня направила в КС проект закону від опозиції про внесення змін до Конституції України, що стосуються недоторканності народних депутатів, Президента і суддів.

Автори законопроекту пропонували вилучити частину 1 статті 80, яка говорить, що "народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність", а також частина 3 цієї ж статті, згідно з якою народні депутати не можуть бути без згоди Верховної Ради притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані.

Також пропонувалося вилучити частину 1 ст. 105 Основного закону про те, що "Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень".

5 липня парламент більшістю голосів прийняв рішення направити до Конституційного суду доопрацьований законопроект про обмеження депутатської недоторканності.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.