Аратта - На головну

6 лютого 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чотири райони Луганської області відмовилися від регіонального «язика»

Самоврядування Регіон: Луганська область 9563 перегляди

Опубліковано - 10.09.2012 13:35 | Всі новини | Версія для друку

Чотири райони Луганської області відмовилися від регіонального «язика»
Чотири райони Луганської області відмовилися від регіонального «язика»
У чотирьох районах Луганської області (Білокуракинському, Марківському, Новопсковському, Сватівському) російській мові не будуть надавати статус регіональної.

За даними Луганської обласної ради, рішення про заходи щодо реалізації закону «Про засади державної мовної політики» в даних районах не буде прийнято, оскільки російську мову вважають рідною менше 10% жителів.

За даними відомства, рішення про заходи щодо реалізації мовного закону прийняті в 12 з 14 міст обласного підпорядкування, а також у 9 з 17 районів Луганської області. Депутати Сєверодонецької і Алчевської міських рад, а також Станично-Луганської та Троїцької районних планують прийняти рішення щодо нього на найближчих пленарних сесіях.

Як відомо, 8 серпня Віктор Янукович підписав закон про основи державної мовної політики, що вводить офіційну двомовність в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Після цього статус регіональної російській мові надали Одеса, Севастополь, Харків, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Луганськ, а також Одеська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Луганська, Дніпропетровська та Харківська області.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.