Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відлуння газової війни. Європа всерйоз вирішила позбавитися від російської газової залежності

Газоват 5232 перегляди

Опубліковано - 19.09.2012 10:45 | Всі новини | Версія для друку

Відлуння газової війни. Європа всерйоз вирішила позбавитися від російської газової залежності
Відлуння газової війни. Європа всерйоз вирішила позбавитися від російської газової залежності
Єврокомісія склала проект закону, який зобов’язує країни-члени ЄС об’єднати свої енергетичні системи до кінця 2014 року на основі Третього енергопакету в єдуну мережу, для зниження залежності від «неєвропейських» постачальників.

Цей закон схвалив внутрішню лібералізацію купівлі-продажу газу і заборонив комерційний контроль за «блакитним золотом» з боку монополістів, які не входять в ЄС, пише Маттео Каццулані в статті для Il Legno Storto.

Проект закону, що став відомим завдяки агентству Reuters, був складений заради трьох цілей.

Перша - реальна інтеграції Старого Світу в енергетичній сфері, друга - зниження залежності від поставок з Росії (єдиний європейський енергетичний ринок дозволяє отримувати газ з Норвегії, Північної Африки і Катару, а не тільки Росії), третя - екологічна (об’єднання всіх газопроводів 27 європейських країн в єдину мережу і вільна циркуляція газу дозволять країнам, залежним від російських поставок, не використовувати для скорочення цієї залежності вугілля, який є дуже шкідливим для навколишнього середовища).

Слова європейського комісара з енергетики Гюнтера Еттінгера підтверджують проект закону, розробленого Європейською комісією. Еттінгер хоче, щоб протягом декількох років були розроблені загальні ціни для всіх європейських енергетичних компаній, змушених укладати контракти з неєвропейськими постачальниками.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.