Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені розробили методу визначення нечесних виборів

У світі науки 6122 перегляди

Опубліковано - 25.09.2012 15:37 | Всі новини | Версія для друку

Вчені розробили методу визначення нечесних виборів
Вчені розробили методу визначення нечесних виборів
Австрійські вчені винайшли новий метод для встановлення фактів фальсифікації виборів.

Результати досліджень були опубліковані в науковому виданні Proceedings of the National Academy of Sciences.

Найбільше вчених здивували результати виборів в Росії та Уганді. На їх думку, під час голосування за президента Росії, ймовірно, широко практикувалися випадки шахрайства - вкидання бюлетенів і підтасовувань.

Зокрема, модель, розроблена Петером Климеком, Юрієм Єгоровим, Рудольфом Ханелем і Стефаном Турнером, заснована на ідеї, що про ймовірні підтасовування свідчить надзвичайно висока явка виборців (майже 100%) - в тому випадку, якщо більшість з них голосує за одного кандидата.

Щоб довести гіпотезу, вчені вивчили результати виборів в 11 країнах. У деяких країнах - наприклад, Румунії, Фінляндії, Франції - явка в більшості районів була приблизно однаковою, а кандидати, які здобули у підсумку перемогу, набрали приблизно однакову кількість голосів.

Водночас в Росії дослідниками були виявлені аномальні зони, де голосувало практично все населення, а переважна більшість віддала свої голоси Володимиру Путіну. Насамперед, мова йде про республіки Кавказу: наприклад, в Дагестані 92,84%, а в Чечні рекордні 99,76%, при цьому явка в цих регіонах була практично 100%.

Такі дані наводять на думку, що в інших кандидатів відверто забирали голоси. При цьому, дослідники не заявляють, що подібні цифри однозначно свідчать про підтасовування, однак відзначають, що за такого стані речей твердження, що результати виборів відображають волю народу, явно не відповідає дійсності.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.