Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Депутат ПАРЄ: Визначення статусу “політв’язнів” допоможе боротися з імітацією судочинства

Світ навколо нас 4472 перегляди

Опубліковано - 5.10.2012 13:17 | Всі новини | Версія для друку

Депутат ПАРЄ: Визначення статусу “політв’язнів” допоможе боротися з імітацією судочинства
Депутат ПАРЄ: Визначення статусу “політв’язнів” допоможе боротися з імітацією судочинства
Заступник голови французької делегації в ПАРЄ, депутат групи Європейської народної партії Франсуа Рошеблуан вважає, що «правниче визначення терміну «політичний в’язень» є переконливим кроком уперед у боротьбі за демократію».

Про це він заявив у коментарі Тиждень.ua.

«Європейська історія має багато прикладів того, як судові процеси використовувалися для вирішення проблем звичайної політичної конкуренції, - сказав Рошеблуан. - У таких випадках вдаються до симуляції доказів. Натомість резолюція ПАРЄ від 3 жовтня розширює арсенал юридичної боротьби проти імітації судочинства».

«Віднині на рівні національних парламентів країн-членів Ради Європи можна буде ставити питання про визнання політичними в’язнями тих чи інших осіб, посилаючись на документ ПАРЄ. Звичайно, резолюція не має механізму прямої дії та не зобов’язує парламенти до визнання політичних переслідувань. Проте відповідність документам ПАРЄ є доказом реальної співпраці в рамках Ради Європи та гарантією відповідності демократичним стандартам», - зазначив він.

Рошеблуан роз’яснив, що віднині для визнання політичних переслідувань з’явився додатковий механізм: «Крім скарги до Європейського Суду з прав людини тепер можна буде подавати ще заявку до Правового комітету ПАРЄ, а Правовий комітет вповноважений ухвалити рішенння, перевіряти чи ні країну на наявність політичних в’язнів».

Право формулювати таку заявку мають депутати національних делегацій.

На думку французького депутата, буде правомірним, використовуючи напрацьовані у Страсбурзі критерії, розглянути на рівні українського парламенту відповідність статуса політичного в’язня стосовно Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 3 жовтня Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка затвердила визначення терміну «політичний в’язень»​​.

Представники української опозиції впевнені, що вже на наступній сесії ПАРЄ визнає політв’язнями Юлію Тимошенко та Юрія Луценка.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.