Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Паралельні світи існують

У світі науки 6686 переглядів

Опубліковано - 8.10.2012 10:54 | Всі новини | Версія для друку

Паралельні світи існують
Паралельні світи існують
Команда вчених з Оксфордського університету зробила відкриття у галузі математики, довівши, що паралельні світи дійсно існують.

Сама теорія таких світів з’явилася ще в 1950 в США (автор - Х’ю Еверетт) і пояснила таємниці квантової механіки, що викликали суперечки вчених.

В Евереттівському "багатосвітовому" Всесвіті кожна нове подія можливо і викликає поділ Всесвіту. Згідно з його теорією, число можливих альтернативних фіналів дорівнює числу світів.

Наприклад, водій машини бачить пішохода, що вискочив на дорогу. В одній реальності він, уникаючи наїзду, гине сам, в іншій - потрапляє в лікарню і залишається живим, в третій же - гине пішохід. Число альтернативних сценаріїв нескінченне.

Теорія була визнана фантастичною і забута. Але несподівано в Оксфорді під час математичного дослідження виявили, що Еверетт був на вірному шляху.

Згідно з квантовою механікою, не провівши експеримент про те, що всередині атома, не можна сказати, що воно реально існує.

До замірів частинки займають неясну "суперпозицію", в якій вони можуть мати одночасно верхній і нижній спін, або з’являтися в різних місцях в один і той же час.

Головний висновок з відкриття полягає в тому, що розгалужені структури, що виникають при розщеплюванні Всесвіту на паралельні версії його самого, пояснюють імовірнісний характер результатів у квантовій механіці.

Тобто, стверджують вчені, неминуче ми живемо лише в одному з безлічі паралельних світів, а не в єдиному.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.