Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


З голосу Литвина. У порушення Регламенту нардепи створили ТСК за сценирієм ПР

Влада 3674 перегляди

Опубліковано - 6.11.2012 11:38 | Всі новини | Версія для друку

З голосу Литвина. У порушення Регламенту нардепи створили ТСК за сценирієм ПР
З голосу Литвина. У порушення Регламенту нардепи створили ТСК за сценирієм ПР
Верховна Рада прийняла Постанову про створення слідчої комісії з розслідування обставин встановлення результатів виборів в деяких округах.

За відповідне рішення проголосувало 232 депутати.

Постанову виголосив спікер Володимир Литвин.

При цьому він відхилив пропозицію опозиції про реєстрацію їхньої постанови щодо розслідування фактів фальсифікації виборів.

У документі сказано утворити ТСК "з питань розслідування обставин встановлення результатів виборів в деяких округах". Голови фракцій і груп мають подати своїх представників до ТСК до 7 листопада.

"Рекомендувати Генпрокуратурі провести перевірку правомірності залучення працівників правоохоронних органів… на окремих дільницях та ОВК…, а також відповідності дій працівників правоохоронних органів вимогам закону. Вищій Раді юстиції, Вищій кваліфікаційній комісії суддів перевірити додержання присяги суддями під час ухвалення ними рішень", - сказано у Постанові.

ЦВК доручено повторно вивчити матеріали щодо встановлення результатів виборів у "проблемних" округах.

При цьому Литвин відмовився реєструвати постанову опозиції щодо розслідування фактів фальсифікації виборів.

"Не може Верховна Рада вимагати від генпрокурора ув’язнити людей до 6 років і писати перелік людей. Додайте до того проекту постанови ще один момент – сформувати "трійку", яка буде судити людей", - звернувся Литвин до опозиції.

Як відомо, проект Постанови опозиції містив імперативні норми, зокрема, можливість покарання у вигляді ув’язнення до 6 років для тих, хто припустився порушень.

У додатку до постанови на 5 сторінках містяться прізвища можливих фальсифікаторів, починаючи від голів місцевих адміністрацій і правоохоронців до рядових членів виборчих комісій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.