Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель: Україна не готова до подальшого зближення з ЄС

Світ навколо нас 4495 переглядів

Опубліковано - 15.11.2012 13:05 | Всі новини | Версія для друку

Меркель: Україна не готова до подальшого зближення з ЄС
Меркель: Україна не готова до подальшого зближення з ЄС
Берлін і Варшава по-різному оцінюють перспективи співпраці ЄС з Україною. Про них йшлося на німецько-польських міжурядових консультаціях у середу, 14 листопада, в Берліні.

На заключній прес-конференції після міжурядових консультацій у Берліні канцлер Німеччини Анґела Меркель та прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск по-різному оцінили перспективи співпраці ЄС з Україною з огляду на неоднозначний перебіг парламентських виборів. Відповідаючи на запитання кореспондента DW про перспективи підписання Угоди про асоціацію, Меркель, зокрема, наголосила: "На даний момент передумов для підписання угоди немає… Якщо такі передумови будуть створені, то ми будемо готові поставити підпис під цим документом",- зазначила вона.

Водночас Меркель підкреслила важливість безперервного діалогу з Україною в межах Східного партнерства: "Україна – сусід Європейського Союзу. Ми маємо різносторонні зв’язки одне з одним. Але існує також низка серйозних труднощів у наших відносинах, які ми зможемо подолати лише через діалог одне з одним". Меркель не уточнила, які саме передумови для підписання Угоди про асоціацію мають бути створені. Раніше уряд ФРН доволі критично оцінював проведення парламентських виборів в Україні. Зокрема, німецький МЗС вимагає ретельної перевірки та усунення всіх виборчих порушень.

Асоціація через рік?

Тим часом прогноз прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска був значно прихильнішим для України. Він заявив, що сподівається на підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС у листопаді наступного року на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. "Я та пані Меркель маємо схоже бачення демократичних стандартів в Україні. І ми не відчуваємо щодо цього великого ентузіазму. Але слід оцінювати ситуацію реалістично",- підкреслив Туск, вказуючи на необхідність терпіння у відносинах з Україною та розуміння геополітичної ситуації, в якій опинився Київ. "Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб шлях України в Європу залишався відкритим",- додав він.

Оцінюючи перебіг парламентських виборів в Україні, Туск зазначив, що з точки зору Польщі вони, звісно ж, не в усьому відповідали європейським стандартам. "Але в цілому це були демократичні вибори, на яких опозиція отримала сильний мандат і заявила, що працюватиме в новому парламенті і не бойкотуватиме його роботу. Це створює шанс на нормалізацію внутрішньополітичних відносин в Україні",- зауважив польський прем’єр.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.