Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міністри ЄС почали оцінювати українські вибори, остаточні висновки будуть 10 грудня

Світ навколо нас 4393 перегляди

Опубліковано - 20.11.2012 10:41 | Всі новини | Версія для друку

Міністри ЄС почали оцінювати українські вибори, остаточні висновки будуть 10 грудня
Міністри ЄС почали оцінювати українські вибори, остаточні висновки будуть 10 грудня
Рада міністрів закордонних справ у Брюсселі провела короткі дебати щодо парламентських виборів в Україні.

Остаточні висновки ЄС щодо оцінки українського виборчого процесу мають бути схвалені на наступній зустрічі ради міністрів 10 грудня.

У понеділок, 19 листопада, міністерські дебати закінчилися пізно увечері і подробиці лише почали надходити.

Проте з підсумкової прес-конференції найвищої уповноваженої представниці ЄС у закордонних справах Кетрін Ештон можна зробити висновок, що Україна не була однією з головних тем.

Увагу європейських міністрів повністю привабив спалах бойових дій у смузі Газа, конфлікт у Сирії та гарячі точки в Африці.

Пані Ештон, підбиваючи підсумки зустрічі не згадала Україну жодним словом, проте джерела Тиждень.uа у Брюсселі підтвердили, що українське питання таки порушували.

Раніше європейські представники наголошували, що саме рівень чесності українських виборів Брюссель братиме до уваги, вирішуючи, чи розморожувати процес підписання й ратифікації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Україною.

Міністр закордонних справ Данії Віллі Совндал у понеділок сказав журналістам: “Ми сподіваємося, що Україна зближуватиметься з ЄС політично й економічно. Але очевидно, що процес залежатиме від стану з правами людини і демократією, від поваги принципів верховенства закону та від політичних реформ. Це стосується й угод про асоціацію та зону вільної торгівлі. Угоди технічно готові, але щоб були підписи, необхідний поступ у згаданих сферах”.

З цього ще не зрозуміло, якою 10-го грудня буде остаточна оцінка дій української влади, але досі Євросоюз відмовлявся підписувати вже узгоджені документи, вказуючи на політичні проблеми в Україні і зокрема те, що європейці називають прикладами вибіркового застосування судочинства проти таких представників опозиції як Юлія Тимошенко і Юрій Луценко.

Європейські спостерігачі на українських виборах мали серйозні застереження як до умов ведення передвиборчої кампанії і використання адміністративного ресурсу, так і проблем з підрахунком голосів у низці виборчих округів та затягування з оприлюдненням остаточних результатів виборів.

Своєю чергою посол України в ЄС Костянтин Єлісеєв встиг запевнити у Брюсселі встиг запевнити, що Україна“іспит склала.” Ба більше, він навіть наголосив, що Угода про асоціацію більше піде на користь Євросоюзові, аніж Україні.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.