Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту

Влада 5793 перегляди

Опубліковано - 29.11.2012 17:56 | Всі новини | Версія для друку

Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту
Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту
Заступник Голови Верховної ради України Микола Томенко заявив, що у справі так званого 15% валютного податку оточення Президента зневажає не лише суспільство, а й більшість Верховної Ради.

Так Томенко прокоментував заяву голови комітету НБУ з протидії недобросовісних валютних операцій Юрія Горшкова про те, що законопроект про 15% податок на продаж валюти найближчим часом буде внесений до Верховної Ради, повідомила прес-служба «Батьківщини».

Віце-спікер Парламенту нагадав, що даний проект закону не виносився на голосування у Верховній Раді, оскільки представники абсолютної більшості депутатського корпусу, в тому числі і провладної більшості, висловилися проти його розгляду, не знайшовши в ньому ні соціальної справедливості, ні економічної ефективності.

Томенко зауважив, що дане прагнення керівництва Національного банку, яке фактично входять в так звану «сім’ю Президента», означає, що для того, щоб врятувати фінансову та соціально-економічну ситуацію, до якої влада довела, «необхідно взяти за основу ідею інвестувати в українську економіку не за рахунок олігархів чи фінансово-політичних кланів і груп, а за рахунок простих громадян».

«І той факт, що далі Національний банк намагається повернутися до цього законопроекту лише з технічними поправками, це зневага не лише до усіх громадян, а й зневага до парламентської більшості, зокрема Партії регіонів, яка переконливо доводила, що лише після серйозного доопрацювання, за погодженням з експертами і фахівцями та при суспільній згоді, можлива поява цього документу», - наголосив Микола Томенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.