Аратта - На головну

27 грудня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Малоросійська губернія. Янукович вже націлився у Митний союз?

Влада 4308 переглядів

Опубліковано - 5.12.2012 17:46 | Всі новини | Версія для друку

Малоросійська губернія. Янукович вже націлився у Митний союз?
Малоросійська губернія. Янукович вже націлився у Митний союз?
Україні варто прийняти частину положень Митного союзу, в іншому випадку вона багато що втратить в економічному ракурсі, заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю українським журналістам у середу в Ашхабаді.

Варто відзначити, що до цього офіційний Київ досить обережно говорив про можливість вступу України до Митного союзу. Президент Віктор Янукович не раз заявляв, що мова йде не про повноцінне членство, а про співпрацю у форматі 3+1.

Президент зазначив, що питання діалогу України з МС він обговорив з колегою з РФ Владіміром Путіним на саміті глав держав-членів СНД.

"Ми добре розуміємо, якщо ми не знайдемо інструменту співпраці з МС, ми можемо багато втратити, що сьогодні неприпустимо для економіки України. І ось про це йшлося, йшлося про те, що наші пропозиції, які ми обговорюємо вже кілька років поспіль, вони зводяться до того, що нам треба приєднуватися до деяких положень МС, до тих правил, які є в МС, і ми з ними повинні рахуватися", - зазначив Янукович.

На думку українського Президента, РФ була, є і залишається тією ключовою країною, яка згуртовує навколо себе країни СНД. Більше того, Янукович наголосив, що питання МС для України не політичне, а "питання виживання".

Крім того, глава держави пояснив, що у Росії найбільша кількість ресурсів порівняно з іншими країнами союзу. "І про це ми говорили з Владіміром Владіміровічем, яким чином нам вибудовувати відносини з МС", - заявив він.

Говорячи про те, що стратегічні економічні інтереси України можуть постраждати, якщо вона не адаптує деякі положення МС, Янукович заявив, що подібний негатив буде взаємним, а від відсутності України МС також постраждає.

"Товарообіг України з МС понад $60 млрд, і замислитися над цим, і знайти рішення - ми зобов’язані. Це наш обов’язок", - заявив Президент.

Як повідомлялося раніше, Україна не готова до повноправного членства в Митному союзі і хоче домогтися статусу спостерігача. На думку українських експертів, Київ може погодитися на вступ до МС тільки на словах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.