Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Невже? Регіонали погодилися включити сенсорну кнопку?

Влада 4363 перегляди

Опубліковано - 6.12.2012 15:16 | Всі новини | Версія для друку

Голосування з сенсорною кнопкою: обидві руки тримаються на терміналі весь час, тобто 10 секунд
Голосування з сенсорною кнопкою: обидві руки тримаються на терміналі весь час, тобто 10 секунд
Народні депутати у Верховній Раді нового, сьомого скликання будуть голосувати персонально, кожен сам за себе, за допомогою сенсорної кнопки.

Про це журналістам повідомив голова Регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко.

Він зауважив, що це передбачено тим законом, який парламент прийняв перед закриттям 11-ї сесії парламенту шостого скликання.

«Ми це прописали у законі», — сказав Макеєнко, зауваживши, що «сенсорна кнопка» — це народна назва, і саме так вона не прописана у законі.

Відповідаючи на запитання, коли буде введена в дію така сенсорна кнопка, Макеєнко сказав: «З першого дня роботи нової Верховної Ради — 12 грудня».

Макеєнко висловив сподівання, що Президент підпише відповідний закон про внесення змін до регламенту, який сьогодні буде йому поданий.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада 6 листопада прийняла зміни до регламенту, які забороняють депутатам блокувати трибуну і зобов’язують голосувати «за», «проти» або «утримався».

У тексті прийнятого депутатами законопроекту Макеєнка немає норм, які б робили голосування за іншого неможливим
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.