Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Серіал “Спікеріада”. За відсутності альтернативи спікером обрали Рибака

Влада 4169 переглядів

Опубліковано - 13.12.2012 13:25 | Всі новини | Версія для друку

Серіал “Спікеріада”. За відсутності альтернативи спікером обрали Рибака
Серіал “Спікеріада”. За відсутності альтернативи спікером обрали Рибака
Володимира Рибака обрали головою Верховної Ради. Інші кандидатури на цю посаду не пропонувалися.

За це рішенння проголосувало 250 нардепів з 424 зареєстрованих у залі.

Не підтримали кандидатуру Рибака фракції "Батьківщини", "УДАРу", ВО "Свобода".

"За" проголосували 207 народних депутатів із фракції Партії регіонів, 32 із КПУ, і 11 позафракційних.

"За" Рибака проголосували майже всі депутати-самовисуванці, які напередодні приєдналися до фракції Партії регіонів: Давид Жванія, Микола Рудьковський, завгосп парламенту епохи Кучми Олександр Волков, чоловік секретаря Київради Галини Гереги Олександр.

Увійшов до фракції регіоналів "пердставник" Пінчука Яків Безбах. Також приєдналися до фракції Партії регіонів екс-бютівці Іван Куровський та Сергій Буряк.

Владислав Атрошенко, якого пов’язують з Порошенком також вступив до фракції влади.

Крім того, регіоналами стали нардепи-самовисуванці: Віктор Бондар, Сергій Гриневецький, Антон Кіссе, Володимир Развадовський, Володимир Струк, Ігор Марков, Юрій Шаповалов, Олег Кулініч, людина Портнова Володимир Пилипенко, Ігор Молоток, Володимир Мельниченко, Віктор Зубик, Валентин Нечипоренко.

МІж тим, як повідомив нардеп Сергій Соболєв у виступі в залі засідань, під час голосування за кандидатуру, "голосували" картки нардепів, відсутніх у парламенті.

На вимогу опозиції новообраний спікер Рибак надав секретаріату доручення з’ясувати, хто з депутатів відсутній і чиї картки беруть участь у голосуванні.

Слід зазначити, що обговорення відбувалося бурхливо, однак масового протистояння, як на початку засідання вже не було.

Вступаючи на посаду, Рибак публічно пообіцяв, що парламент буде працювати демократично, з суворим дотриманням Конституції та законів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.