Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович завернувся у ГПУ. З заявою на Тарасюка

Подія дня 7935 переглядів

Опубліковано - 15.01.2007 21:34 | Всі новини | Версія для друку

Янукович завернувся у ГПУ. З заявою на Тарасюка
Янукович завернувся у ГПУ. З заявою на Тарасюка
Прем'єр-міністр Віктор Янукович звернувся у Генпрокуратуру на міністра закордонних справ Бориса Тарасюка. Та й ще, під час офіційного закордонного візиту. Такого ще не бувало!

Сьогодні прес-служба Кабінету міністрів поширила безпрецедентну новину. Ми надаємо її текст без змін, аби ви самі мали в тому переконатися.

Прес-служба МЗС поширила інформацію про те, що 15 січня 2007 року Б.І. Тарасюк відбув до Чеської Республіки як Міністр закордонних справ України. Як повідомили деякі ЗМІ для цього він перервав відпустку, надану йому Президентом України.

У зв’язку з цим, Прес-служба Кабінету Міністрів України уповноважена заявити: Б.І. Тарасюка звільнено з посади Міністра закордонних справ України 1 грудня 2006 року згідно з Постановою Верховної Ради України №413 від 01.12.2006 р.

Право на таке звільнення передбачено пунктом 12 статті 85 Конституції України, яка відносить до повноважень Верховної Ради звільнення Міністра закордонних справ.

Водночас стаття 106 Конституції України, яка визначає повноваження Президента України, не передбачає таких повноважень, як прийняття рішення щодо продовження виконання посадових обов’язків Міністра та надання чи погодження надання відпусток членам Уряду.

В той же час, Прем’єр-міністр України не надавав відпустку Б.І. Тарасюку і не приймав рішення про його службове відрядження за кордон.

Таким чином, Б.І. Тарасюк не може вважатися посадовою особою, яка перебуває у відпустці, а тим більше, уповноваженою державою на здійснення офіційного закордонного візиту.

З огляду на викладене, Прем’єр-міністр України звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням вжити заходів прокурорського реагування у зв’язку із зазначеними діями Б.І. Тарасюка, які завдають істотної шкоди інтересам держави, негативно позначаються на іміджі України, впливають на результати діяльності Кабінету Міністрів України у зовнішньополітичній та зовнішньоекономічній сферах, та прийняти відповідне рішення згідно із законодавством.

Від “Аратти”: як свідчить текст наведеного нами документу, в урядовій команді є все, окрім розуміння, що таке, власне, українська суверенна держава, її національні інтереси, міжнародний авторитет. Але, і це вже не помічає хіба що сліпий, - є очевидна спрага правлячої коаліції, яка той уряд сформувала й нібито ним керує, підімняти під себе якомога більше владних портфелів.

Бо, як інакше можна зрозуміти цинічну й публічну війну із Президентом за посади, призначення на які, відповідно до Конституції, здійснюється за його квотою? Хіба ці дії правлячої коаліції та уряду проффесіоналів відповідають інтересам держави й виборців?

Ми припускаємо, що ці дії відповідають інтересам держави. Тільки її назва не Україна.

Бо такі дії, особливо в царині міжнародних стосунків не можливо пояснити підсумком демократичних виборів. У багатьох країнах світу це цілком нормальне явище, коли Президент є представником однієї політичної партії чи блоку, а більшість у парламенті - належить їхнім опонентам. Хіба, у такому разі, обраний парламентською більшістю прем'єр може собі дозволити публічно, під час закордонного візиту, заявляти про зміну політичного курсу держави, до того ж затвердженого Вищим законодавчим органом? Хіба може собі дозволити прем'єр і керівництво уряду, після початку офіційного візиту в іноземну державу міністра закордонних справ, на весь світ виставляти його мало не самозванцем? І хто ж тоді буде поважати таку державу чи мати із нею нормальні стосунки?

Здається, як на наш хлопський розум, діяльність “антикризовиків” із створення штучної кризи в Україні дішла крайньої межі. Бо на кону боротьби за владні посади вже поставлено міжнародне ім'я нашої держави - України.

Це - наша із вами перспектива. Значно більша ніж сьогднішнє тарифне здирництво на догоду прибутків іноземного монополіста. І найогидніше у цій ситуації те, що все це відбувається, як наслідок м'яко кажучи, непрофесійних дій команди Президента. Бо хіба ж можна було підписувати Універсали чи Меморандуми із тими, кого народ, на Майдані, вимагав притягнути до відповідальності, передбаченої Законом? І це було однією із головних умов мандату народної довіри до обраного Президента. Хіба можна було сідати за стіл переговорів із тими, хто вважає себе правонаступником “творців” Голодоморів? Хіба ці політичні сили можуть поважати Україну й її народ?

Чи може народ поважати те, що називається продуктами життєдіяльності кучмізму-ленінізму?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.