Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У МЗС кажуть, що спочатку асоціація з ЄС, а потім - Митний союз

Влада 4302 перегляди

Опубліковано - 14.12.2012 18:44 | Всі новини | Версія для друку

У МЗС кажуть, що спочатку асоціація з ЄС, а потім - Митний союз
У МЗС кажуть, що спочатку асоціація з ЄС, а потім - Митний союз
Підписавши угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна буде шукати прийнятну модель взаємодії з Митним союзом.

Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин на засіданні круглого столу у Києві 14 грудня.

«Мова не йде про те, що ми маємо вступити в ЄС завтра. До цього не готові ні Україна, ні ЄС. Але ми маємо отримати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі, яка стане якорем, який закріпить нас з Європою. Безумовно, Україна буде зобов’язана шукати прийнятну модель взаємодії і з Митним союзом», - сказав Волошин.

Він додав, що Росія не зацікавлена в тому, щоб Україна стала членом Європейського Союзу. «Національний інтерес Росії полягає в тому, що вона має бути великою державою. Велика держава Російська Федерація неможлива без власного регіону впливу, в тому числі й України», - сказав він.

«Навіть в умовах, якби ми інтегрувалися в Африканський союз чи будь-яку іншу організацію, де домінував би Китай або якась інша велика держава, це викликало б такий саме спротив з боку РФ, просто тому, що цей регіон росіяни вважають своїм», - додав він.

Волошин також розкритикував деяких представників опозиції, які закликають ЄС не підписувати угоду про асоціацію з Україною. «У сьогоднішніх умовах позиція деяких представників так званих демократичних сил, яка зводиться до того, щоб суто з внутрішніх претензій, які вони мають до чинної влади, їздити у Брюссель, Лондон, Париж і переконувати не підписувати угоду про асоціацію, ця позиція в результаті грає на руку тим, хто вважає, що наш вибір зовсім в іншому», - сказав Волошин.

«Вони можуть розповідати, яка погана ця влада, але якщо у нас є спільний інтерес, то повинні бути і спільні дії», - додав він.

Як повідомлялось, Рада ЄС прогнозує підписання угоди про асоціацію до листопада 2013 року, якщо українська влада продемонструє суттєвий прогрес у вирішенні означених Євросоюзом проблем. ЄС очікує, що українська влада виконає чотири умови для підписання Угоди про асоціацію. Такі висновки Рада ЄС ухвалила 10 грудня у Брюсселі.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.