Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені знайшли свідчення у який спосіб нацисти хотіли бомбити Нью-Йорк

У світі науки 6973 перегляди

Опубліковано - 4.01.2013 17:24 | Всі новини | Версія для друку

Вчені знайшли свідчення у який спосіб нацисти хотіли бомбити Нью-Йорк
Вчені знайшли свідчення у який спосіб нацисти хотіли бомбити Нью-Йорк
Американський історик авіації Девід Міхра дослідив, що гітлерівська Німеччина розробляла план з бомбардування Нью-Йорка за допомогою низькоорбітальних бомбардувальників.

Проект літака-носія бомб "Срібний птах" був розроблений австрійським винахідником Ойген Зенгером на замовлення глави Люфтваффе Германа Герінга.

Командуючому німецькими ВПС був необхідний оригінальний і ефективний спосіб підвищити свій рейтинг в очах Гітлера. "Срібний птах", згідно з проектом, мав бути виведеним на низьку космічну орбіту зі спеціальної монорейки. Стартове прискорення бомбардувальнику повинні були надати 36 ракетних двигунів V-2. Через 30 секунд після старту двигун вагою близько 100 тонн повинен був відокремитися від корабля.

Бомба, яку планували скинути на Нью-Йорк, хотіли начинити радіоактивним піском, а після бомбардування над американським мегаполісом повинна була зависнути радіоактивна хмара.

Проект австрійського інженера був у підсумку відкинутий Герінгом, який віддав перевагу іншим варіантам. Проте жоден з них так і не був реалізованим Третім Рейхом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.