Аратта - На головну

27 грудня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція наполягатиме на довиборах у парламент і виборах місцевої влади столиці

Влада 3941 перегляд

Опубліковано - 14.01.2013 16:51 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція наполягатиме на довиборах у парламент і виборах місцевої влади столиці
Опозиція наполягатиме на довиборах у парламент і виборах місцевої влади столиці
Народні депутати від опозиції вимагатимуть ухвалення в парламенті рішення про перевибори у 6-ти округах, а також щодо проведення виборів до Київради і мера Києва.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови партії «Батьківщина» Микола Томенко, повідомляє прес-служба партії.

«Чинний закон про вибори не передбачає перевибори ... І не потрібно було звертатися в Конституційний суд. Просто потрібно було Верховній Раді і Центральній виборчій комісії визначитися і проголосувати за призначення таких виборів тепер вже не в 5 округах, а в 6-ти, враховуючи Севастополь», - заявив Томенко.

Він також зазначив, що на початку наступної сесії парламенту опозиція наполягатиме на тому, щоб таке рішення було прийнято невідкладно.

Томенко зазначив, що опозиційні партії «Батьківщина», УДАР і «Свобода» висунуть на повторних виборах у 5 проблемних округах єдиних кандидатів, які раніше перемогли в них.

«Всі наші кандидати, які перемогли на 5 округах, мають бути єдиними від трьох політичних сил. Ми не маємо морального права висувати інших людей», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, 5 листопада ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів народних депутатів у 5 одномандатних округах - № № 94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область) та 225 (Київ, Шевченківський район). Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах.

9 січня народні депутати від Партії регіонів звернулися до Конституційного Суду для вирішення питання щодо проведення повторних парламентських виборів у 5 проблемних одномандатних округах.

Обраний по округу №224 регіонал Павло Лебедєв перейшов на роботу до Кабміну – він призначений міністром оборони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.