Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Конституційне протистояння. Погоджувальна рада закінчилася нічим

Влада 3782 перегляди

Опубліковано - 5.02.2013 11:26 | Всі новини | Версія для друку

Конституційне протистояння. Погоджувальна рада закінчилася нічим
Конституційне протистояння. Погоджувальна рада закінчилася нічим
Блокування роботи парламенту опозицією триває.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомляє народний депутат Анатолій Гриценко.

"Переговори голів фракцій поки що ніякого результату не дали. Продовжаться переговори вже після 12:00". - пише Гриценко.

За його словами не можна не помітити, що регіонали чітко розуміють вразливість своєї позиції, яка полягає в тому, аби максимально відтягнути час до введення порядку голосування, який унеможливить фальсифікації.

"Більшість розуміє незаконність і вразливість своєї позиції. Пропонує опозиції підписати документ: протягом місяця система персонального голосування буде введена в дію. Але - не погоджується з вимогою опозиції, щоб до того всі голосування також відбувалися особисто (підняттям рук, голосом, як завгодно, але особисто)". - пише Гриценко.

Він вважає, що можливість компромісу є. Зокрема, у призначені так званого дня голосування один раз на тиждень.

"Можливо, протягом кількох годин мирне рішення буде знайдено - тоді Рада запрацює. Може, й ні - тоді блокування продовжиться. Уже очевидно, що більшість має намір прийняти (потім) рішення, аби голосування в залі проводилися лише один день на тиждень, приміром у четвер (колись таке в Раді вже було). Очевидно, забезпечити фізичну присутність своїх депутатів-бізнесменів лише один день на тиждень (а фактично, один день на два тижні) - для ПР це максимум досяжного". - вважає Гриценко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.