Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нащадки сталінських вертухаїв свято бережуть традиції ГУЛАГу

Імперія «Совок» 7968 переглядів

Опубліковано - 5.02.2013 22:23 | Всі новини | Версія для друку

Нащадки сталінських вертухаїв свято бережуть традиції ГУЛАГу
Нащадки сталінських вертухаїв свято бережуть традиції ГУЛАГу
У Солікамському відділі Головного управління Федеральної служби виконання покарань РФ (ГУ ФСВП) по Пермському краю відзначили 75 років з дня утворення першого Усольского виправно-трудового табору НКВС СРСР.

Про це повідомляє пресс-служба ГУ ФСВП по Пермському краю.

Заступник начальника ГУ ФСВП РФ по Пермському Андрєй Зуйков та голова ради ветеранів управління Віталій Злобін привітали особовий склад північних установ кримінально-виконавчої системи Прикам’я з ювілеєм і від імені начальника головного управління вручили заслужені нагороди, висловили подяку за успіхи в службі та побажали подальших професійних успіхів.

«Святковий концерт, полум’яні промови ветеранів і керівників, розповіді про бойові та трудові подвиги, плани на майбутнє, сльози радості і смутку справили незабутнє враження на учасників зустрічі», - йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом повідомлення? «5 січня 1938 в Усольський виправно-трудовий табір (ВТТ)НКВС СРСР були закладені традиції, які мають цінність і в нинішній час. Це вірність Батьківщині, взаємовиручка, повага до ветеранів. Усольлаг це тисячі кілометрів доріг, сотні лісових селищ, понад 60 тисяч співробітників, робітників і службовців працювали впродовж 75 років, це школи, дитсадки, клуби».

«В яке лихоліття створили Усольський ВТТ, через скільки тяжких випробувань пройшов! Яке мужність за цей час проявили його керівники, атестований і вільнонайманий склад, щоб установа встало на ноги і успішно вирішувало виробничі та соціальні завдання», - поділився спогадами заступник голови Крайової ради ветеранів ГУ ФСВП РФ по Пермському краю Сергєй Єрофєєв.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.