Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Щоб Мороз не спокушався на автограф під законом про уряд, суд вже заборонив це робити. У Мукачевому

Влада 6601 перегляд

Опубліковано - 22.01.2007 18:41 | Всі новини | Версія для друку

Щоб Мороз не спокушався на автограф під законом про уряд, суд вже заборонив це робити. У Мукачевому
Щоб Мороз не спокушався на автограф під законом про уряд, суд вже заборонив це робити. У Мукачевому
Мукачівський міськрайонний суд заборонив голові Верховної Ради Олександру Морозу підписувати ухвалений 12 січня закон про Кабінет міністрів.

Із позовною заявою до Верховної Ради в суд звернувся член фракції "Наша Україна" Ігор Кріль, повідомляє прес-служба блоку.

У заяві він вимагав судової заборони голові Верховної Ради підписувати повернутий президентом закон про Кабінет міністрів, доки документ не буде повторно розглянутий парламентом.

Як відомо, президент Віктор Ющенко 19 січня повторно скористався правом вето до закону про Кабмін, який був ухвалений Верховною Радою 12 січня шляхом подолання президентського вето.

20 січня Мороз заявив, що "вето президента надумане, і ті, хто готував його, перш за все, підставляли і компрометували президента".

За його словами, якщо глава держави не підпише закон у певний термін, то він, як голова ВР, поставить свій підпис під ним.

Згідно із законодавством, після подолання вето президент зобов'язаний протягом десяти днів підписати і оприлюднити закон. Якщо він цього не робить, закон повинен підписати голова Верховної Ради.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.