Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. У столичних маршрутках дорожчає проїзд

Добробут Регіон: м.Київ 6380 переглядів

Опубліковано - 13.02.2013 11:53 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. У столичних маршрутках дорожчає проїзд
Хроніки “покращення”. У столичних маршрутках дорожчає проїзд
У столичних маршрутках підвищують ціни на проїзд. Тільки цього тижня вартість проїзду зросла відразу в 11 приватних маршрутках.

Про це повідомили у департаменті транспорту КМДА.
Зокрема, вартість проїзду зросла на 50 копійок в маршрутах № 405, 414, 415, 418, 472, 589, 193, 438, 193 К, 401 та 600. Тепер квиток у них коштує 2,50–3 грн за рейс.

Як заявив перший заступник директора департаменту Іван Шпильовий, це вимушений крок для власників маршруток, оскільки приватники не отримують дотації з бюджету.

Як розповіли в приватному підприємстві «Поспішіленко», якому належать кілька маршруток з цього списку, ціна на проїзд не змінювалася чотири роки, за цей час пальне подорожчало з 7 грн до 9,50 грн, збільшилася зарплата водіям, і нема за що оновлювати автопарк.

Інші маршрутники кажуть, що теж будуть переглядати свої тарифи. А ось у маршрутних автобусах КП «Київпастранс» ціни на проїзд змінювати не збираються. З 2500 київських маршруток третину належить цьому комунальному підприємству.

Як повідомлялося раніше, 2011 року Асоціація перевізників-роботодавців «Столиця» заявляла, що вважає за необхідне підвищення приватними компаніями-перевізниками Києва тарифів на проїзд у маршрутних таксі на 20-50% залежно від маршруту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.