Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна продовжить спостереження за впливом радіації на біорізноманіття у Чорнобильскій зоні

Довкілля 17619 переглядів

Опубліковано - 20.02.2013 23:53 | Всі новини | Версія для друку

Україна продовжить спостереження за впливом радіації на біорізноманіття у Чорнобильскій зоні
Україна продовжить спостереження за впливом радіації на біорізноманіття у Чорнобильскій зоні
В Україні продовжиться реалізація спільного з ООН проекту з дослідження впливу радіації на біорізноманіття в Чорнобильській зоні.

країна запропонувала керівництву ООН кілька напрямків співробітництва в рамках захисту навколишнього середовища.

Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, ці питання обговорювалися на зустрічі посла України в Кенії і Танзанії, постійного представника України при Програмі ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП, UNEP) та постійного представника України при Програмі ООН з населених пунктів Володимира Бутяги і радника міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Маркелова з заступником генерального секретаря ООН, виконавчим директором ЮНЕП Ахімом Штайнером.

"Українська сторона запропонувала на розгляд керівництву ООН кілька напрямів співпраці. Основний з них - продовження реалізації спільного проекту з дослідження впливу радіації на біорізноманіття в Чорнобильській зоні, що є першим за п’ять років спільним масштабним екологічним проектом ЮНЕП і Мінприроди, який буде імплементовано на території України", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу виконавчий директор ЮНЕП позитивно сприйняв можливість дати початок проекту технічної допомоги ЮНЕП з розробки Концепції розвитку сталого споживання та виробництва в Україні, а також підтримки ЮНЕП спільної ініціативи Мінприроди та НТУУ "Київський політехнічний інститут" щодо створення GRID-Kiev на базі працюючого Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку в Україні, Міжнародного союзу вчених з моделі успішної реалізації існуючого GRID-Warsaw.

Штайнер також підтримав ініціативу української сторони щодо зміцнення позицій ЮНЕП в Україні та розгляду можливості відкриття офісу Програми ООН у країні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.