Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ЄС не побачили прогресу у припинені судових переслідувань опозиції в Україні

Світ навколо нас 4632 перегляди

Опубліковано - 28.03.2013 11:21 | Всі новини | Версія для друку

У ЄС не побачили прогресу у припинені судових переслідувань опозиції в Україні
У ЄС не побачили прогресу у припинені судових переслідувань опозиції в Україні
Європарламентарі Ребекка Гармс та Ельжбета Катажина Лукачієвська констатують відсутність прогресу у судових справах ув’язнених українських політиків, які відстежує місія Європарламенту Кокса-Квасневського.

"Я, звичайно, дуже розчарована тим, що очікувані та бажані результати цієї місії до нині відсутні", - сказала голова фракції Зелених у Європейському парламенті Ребекка Гармс.

Євродепутат підкреслила, що колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка все ще не реабілітовано, "тоді як ситуація з Тимошенко та Луценком дотепер не покращилася, а погіршилася".

Значно обтяжує роботу місії, на її думку, і позбавлення судом мандатів трьох депутатів Верховної Ради.

Водночас Гармс наголосила, що у роботі місії йдеться не лише про ув’язнених політиків, а й загалом про верховенство права в Україні. Вона підкреслила, що співпраця між Україною та ЄС не зводиться лише до угоди про асоціацію. Важливим, на її думку, є і спрощення візового режиму, "аби полегшити і покращити зв’язок українських громадян із ЄС". "Україна - це одна з найважливіших країн нашого сусідства. Не лише тому, що Україна така велика, і тому важлива. А тому що Україна - це частина колишнього Радянського Союзу, у котрій демократія просунулася найдалі", - наголосила Ребекка Гармс.

Євродепутат переконана, що це вимагає від ЄС безперервної та масштабної участі у сприянні розвиткові демократії в Україні.

Також про відсутність прориву у справах Тимошенко й Луценка заявляє представниця фракції Європейської народної партії у Європарламенті Ельжбета Катажина Лукачієвська, яка входить до делегації з парламентської співпраці "ЄС-Україна". "Це показує, що у цій ситуації Україна має свою позицію і не дуже зважає на європейські чи польські суспільні думки", - сказала Катажина Лукачієвська.

Як відомо, екс-президент Європарламенту Пет Кокс та екс-президент Польщі Олександр Квасневський прибувають до України з візитом у межах моніторингової місії, здійснюваної за мандатом Європарламенту 28 березня. Очікується, що вже у квітні вони оприлюднять остаточну доповідь про результати своєї роботи.

Європарламент розпочав місію Кокса-Квасневського у червні 2012 року. Очікувалось, що місія сприятиме встановленню верховенства права в Україні, розв’язанню проблеми вибіркового правосуддя і таким чином стимулюватиме відновлення довіри між Україною та ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.