Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Помилування Луценка не вирішує проблему вибіркового правосуддя

Світ навколо нас 5061 перегляд

Опубліковано - 8.04.2013 12:20 | Всі новини | Версія для друку

Помилування Луценка не вирішує проблему вибіркового правосуддя
Помилування Луценка не вирішує проблему вибіркового правосуддя
Без повної реабілітації помилування Юрія Луценка і Георгія Філіпчука не є повноцінним. Про це йдеться в заяві депутатів групи «Зелених» в Європейському парламенті Вернера Шульца і Ребекки Гармс, опублікованій на офіційному сайті Гармс.

«Ми раді, що два колишніх українських міністри Юрій Луценко і Георгій Філіпчук нарешті знову на волі. Втім, все ще залишається занепокоєння здоров’ям Луценка. Переслідування і тюремне ув’язнення дуже серйозно вплинули на його життя. Рішення Президента Януковича випустити двох політиків є правильним і повинно бути оцінено. Але воно прийнято запізно. І без повної реабілітації обох рішення залишиться частковим», - переконані євродепутати.

«Розділяючи все полегшення і радість з сім’ями Філіпчука і Луценка, ми все ще дуже стурбовані долею Юлії Тимошенко. Не може бути подвійних стандартів. Вона також знову повинна мати змогу жити на волі і бути реабілітована. Помилувавши Луценка і Філіпчука президент Янукович зробив перший крок у правильному напрямку. Після цього сигналу ми очікуємо на звільнення Тимошенко.

Ми визнаємо особливі зусилля Пета Кокса і Олександра Кваснєвського, які також проклали для цього шлях. Але шлях України до верховенства права все ще є довгим і надалі й повинен стояти в центрі дебатів між Україною та ЕС. Тут дуже може допомогти досвід Кокса і Кваснєвського», - зазначили Гармс і Щульц.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.