Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально

Пістолетне право 5122 перегляди

Опубліковано - 9.04.2013 20:19 | Всі новини | Версія для друку

У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально
У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально
Генеральна прокуратура відмовилася розглядати законність постанови Кабміну № 147, яка обмежує участь народних депутатів України в засіданнях уряду.

Про це йдеться у офіційній відповіді Генпрокуратури на депутатський запит першого заступника голови регламентного Комітету ВР, народного депутат від «УДАРу» Валерія Карпунцова, повідомила прес-служба партії.

У відповіді на звернення, Генпрокуратура, фактично, порадила депутатам звертатися до Уряду за дозволом брати участь у засіданнях кабінету міністрів, хоча саме уряд і обмежив постановою участь депутатів у своїх засіданнях.

«Відповідно до закону, перевіряти відповідність нормативно-правових актів вимогам Конституції та законів України, а при виявленні порушень - вносити подання з вимогою скасування акту має Генпрокуратура. Проте, Генеральна прокуратура вирішила, що це не її компетенція, а компетенція органу, який ухвалив незаконний акт», - зазначив Карпунцов.

«УДАРівець» наголошує, що ситуація, коли Генпрокуратура заявляє про свою некомпетентність, а перекладає відповідальність на уряд вказує на те, що керівництво держави робить все, щоб нівелювати роль парламенту в Україні. «Влада взялася за повне знищення парламентаризму в Україні. Про це свідчать систематичні дії, спрямовані на дискредитацію українського парламенту в очах громадськості та світової спільноти, зведення нанівець ролі народних депутатів України, обмеження їхніх прав та повноважень», - сказав депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.