Аратта - На головну

12 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В уряд Азарова «прокралася» опозиція?

Влада 3960 переглядів

Опубліковано - 29.05.2013 14:11 | Всі новини | Версія для друку

В уряд Азарова «прокралася» опозиція?
В уряд Азарова «прокралася» опозиція?
Прем’єр України Микола Азаров звинувачує опозицію в тому, що вона необґрунтовано лякає населення планами уряду підвищити акцизи на нафтопродукти.

«Остання чергова «страшилка» – це нібито підвищення акцизів на автомобільне пальне», – сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

Водночас на сайті Міністерства фінансів розміщене повідомлення, в якому йдеться про те, що Мінінфраструктури запропонувало законопроект про поетапне підвищення ставок акцизного збору на нафтопродукти для збільшення фінансування українських доріг.

«Нині пропозиція Мінінфраструктури перебуває на розгляді в Міністерстві фінансів. Жодних рішень за цим законопроектом ні Міністерство фінансів, ні уряд на сьогодні не ухвалювали», – повідомляє відомство.

Як повідомлялося раніше, нардеп Анжеліка Лабунська, яка раніше працювала в структурах мільярдера Костянтина Жеваго, зареєструвала в парламенті законопроекти No.2149а та No.2159а про підвищення акцизів на нафтопродукти у два рази.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.